Paslaugos

Psichologinis konsultavimas

Tai daugiausia trumpalaikė pagalba (1-5 susitikimai), kuri padeda įveikti kažkokią konkrečią problemą, kilusią jūsų dabartiniame gyvenime. Tai gali būti santykiai su Jums svarbiu žmogumi, svarbaus sprendimo priėmimas, ar konkrečios problemiškos situacijos įveikimas.

Ilgalaikis konsultavimas/psichoterapija

Psichoterapija naudinga tada, kai Jūs savo gyvenime jau ilgesnį laiką jaučiatės prislėgti, nerimastingi, kai problemos, kurios, rodos, turėjo išsispręsti greitai, užsitęsė ir Jūs nelabai žinote kaip su jomis susidoroti. Kartais psichoterapija yra lyg sekantis laiptelis, pasibaigus trumpalaikei pagalbai. Čia dėmesys skiriamas gilesniems ir platesniems ieškojimams, asmenybės pokyčiams. 

Smėlio terapija

Ne viską ir nevisada galima išreikšti žodžiais. Kartais giluminis darbas vyksta tyliai ir nepastebimai. Smėlio dėžės terapijos metu kuriamas mažas mikrokosmosas naudojant įvairias miniatiūras bei smėlį. Jis atspindi žmogaus gyvenimą, suteikdamas galimybę išspręsti konfliktus, pašalinti kliūtis, įgyti pasitikėjimo savimi. Ši terapijos rūšis labai tinka dirbant su vaikais, bet taip pat naudojama konsultuojant paauglius, suaugusiuosius, poras, šeimas ar grupes.

Mokymai ir tyrimai

Mokymai ir (darbinio klimato) tyrimai skirti organizacijoms, dirbančioms su asmenimis, kurie vienaip ar kitaip susiję su emigracija. Juose gvildenami adaptacijos klausimai, tarpkultūrinių konfliktų sprendimų būdai, darbo grupių, sudarytų iš skirtingų kultūrų žmonių, vadybos, ir pan.

Apie mane

​Esu psichologė, turinti daugiau nei 10 metų gyvenimo užsienyje ir darbo psichologijos srityje patirtį. Padedu žmonėms, ieškantiems savęs už tėvynės ribų, rasti stiprybės drąsiai eiti pasirinktu gyvenimo keliu. Manau, kad emigracijoje kylančios problemos savo esme nelabai skiriasi nuo tėvynėje gyvenančiųjų, tačiau skiriasi jų sprendimų būdai. Tikiu, kad specialistas, pats gyvenantis užsienyje, gali geriau Jus suprasti ir pagelbėti.

Šiuo pandemijos laikotarpiu teikiu psichologines konsultacijas tik internetu suaugusiems ir poroms. Dirbu anglų, lietuvių, olandų ir rusų kalbomis.

 

Man artimiausios dvi terapijos kryptys, kognityvinė elgesio terapija (KET) ir humanistinė egzistencinė terapija (HET), kuriomis savo darbe ir remiuosi. Taip pat žaviuosi Jungo analitinės psichologijos idėjomis, kurias integruoju smėlio dėžės terapijos metu.

 

Esu baigusi psichologijos bei žmogiškųjų išteklių valdymo magistrus. Kurį laiką dirbau psichologe ir projektu vadove keliose tarptautinėse orgaizacijose bei mokykloje, kurią lankė taip pat ir mokymosi sutrikimų turintys vaikai. Jau keletą metų verčiuosi privačia psichologo praktika, vedu seminarus bei mokymus, dėstau universitete. Šiuo metu siekiu psichoterapeuto kvalifikacijos bei studijuoju doktorantūroje Antverpeno bei M. Romerio universitetuose. Mano pagrindinės domėjimosi sritys: skyrybų išgyvenimas, šeimos bei poros santykiai, internetinė terapija, nerimo bei depresiniai nuotaikų sutrikimai, kultūrinė adaptacija.

 

Savo profesines kompetencijas tobulinu įvairiuose kvalifikacijos kėlimo kursuose Europoje ir JAV, dalyvavauju konferencijose bei mokymuose. Savo darbą nuolat supervizuojuosi. Esu Lietuvos psichologijos sąjungos (LPS) bei Belgijos psichologų asociacijos narė (reg. numeris: 802326654).​